Tajwan

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Tajwan

Nieruchomość na sprzedaż na Tajwanie

Tajwan to mały kraj wyspiarski, 180 km od Chin. Obejmuje nowoczesne miasta, tradycyjne chińskie świątynie, źródła termalne i malowniczy górski krajobraz. Stolica Tajpej, w północnej części, znana jest z tętniących życiem nocnych targów, chińskiej sztuki cesarskiej w Muzeum Pałacu Narodowego i Taipei 101, 509-metrowego bambusowego wieżowca z platformą widokową.

Rynek nieruchomości w północnym Tajwanie doświadczył w sierpniu niewielkich trudności, co wskazuje na skurczenie się po tym, jak sprzedaż nieruchomości na Tajwanie spadła w ciągu miesiąca.

Spadek notowań nowo budowanych mieszkań oraz reklamy sprzedaży nieruchomości sprzyjały również rosnącemu pesymizmowi na rynku nieruchomości w sierpniu.

Indeks nieruchomości na sprzedaż na północy Tajwanu spadł o 1,3 punktu w porównaniu z poprzednim miesiącem do 30,9 punktu.

Indeks obejmuje główne hrabstwa i miasta północnego Tajwanu, takie jak Tajpej, Nowe Tajpej, Keelung, Taoyuan, Hsinchu i Yilan, odpowiadające za ponad 50% wszystkich transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w tym kraju.

W szczególności transakcje dotyczące nieruchomości na sprzedaż na Tajwanie, biur i sklepów w Tajpej, najpopularniejszym rynku nieruchomości na Tajwanie, spadły o 27,8% w porównaniu z poprzednim miesiącem, co stanowi najbardziej wyraźny spadek wśród sześciu miast w sierpniu.

  •  
    Przeprowadzka do Tajwanu. Ekspatriant i mieszka na Tajwanie

            Republika Chin, znana również jako Tajwan, reprezentuje rzeczywistość samą w sobie i bierze swoją nazwę od głównej wyspy, która stanowi jej jednostkę państwową. Na arenie międzynarodowej ta nazwa jest często zmieniana w Taipei. Ale pomimo tych różnic na poziomie semantycznym, są ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 9637

Sprzedaż Willa, Tajwan, Ping Tung County, Neipu Township, Zen-Feng Village Fu Guei Alley No. 30, 32, 34, 36

493,920.33PLN
Sprzedaż
Willa

132 m²
Hi! This is Miss Lin. I'm selling these four villas. They're located on a nice, quiet countryside. However, it's only 5 min. car-ride away from the ur...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB